Tigi S-Factor sprej pre vlasy namáhané teplom (Flat Iron Shine Spray) 125 ml

Objem
125 ml
Určenie
dámske

Kozmetika Tigi Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray Heat Defender Sprej pre ochranu vlasov pred teplom Vysoká tepelná ochrana pre zdravú úpravou vlasov. Ochráni pred každodenným UV žiarením. Vitamíny A a E vyživujú vlasy a zároveň pôsobia ako antioxidanty. Použitie: Nastriekajte na vlasy pred tepelnou úpravou.

výborné na žehlenie vlasov

• Uhladenie
    • Lesk
    • Zacelenie vlasov
    • Jemné vlásky
    • Vôňa-aj keď na niekoho môže byť dosť sladká

Mám celkom zničené vlasy zo žehlenia, farbenia- sú suché a hrubé. Už som použila všeličo možné na vlasy, aby sa mi dali dokopy. Teraz som si objednala kozmetiku Alterna Caviar a k tomu tento sprej-kvôli recenziám. Predtým som mala značku Kallos, naobjednávala som si asi 10 produktov, kvôli dobrým recenziám a cene a vyhadzujem do koša. Tento sprej ich všetky nakopal do zadku. DOKONALÝ! Vrelo odporúčam. A už kupujem len to.

perfekny pripravok,,,pred zehlenim,a vlasy sa nenicia

• zatial velmi dobry
    • ked dam viac tak masti vlasy

celkom dobry produkt za dobru cenu

• , zakúpené v Notino

Lesk! ;) O to mi išlo. Aj som to s týmto produktom dosiahla.

• chrani pred zehlenim
    • krasne vonia

kvalitna profesionalna znacka, dostupna cena

• krásne vonia
    • stačí nastriekať malé množstvo

bola som zvedavá aj na iný prípravok na vlasy namáhané teplom ako používam a tento splnil moje očakávania