Recenzie Tahe Keratin Gold maska 300 ml

Overené recenzie Tahe Keratin Gold maska 300 ml

Janka

Pridané: 30. októbra 2017

Zakúpený v vsetkoprevlasy.sk

• uz po prvom pouziti su moje vlasy lesklejsie , zdravsie . Uz davnejsie som si vlasy stahovala z ciernej na svetlo hnedu co sa samozrejme odzrkadlilo na kvalite , ku tomu si vlasy zehlim, kedze kazdy moj vlas si ide svojim smerom , aj napriek kvalitnym vyrobkom na zehlenie sa mi vlasy stiepili a lamali a samozrejme aj to stahovanie urobilo svoje. Mala som vlasy po pas , uz su o nieco kratsie kedze som sa zacala dost casto podstrihavat kvoli lamavosti. Naozaj mi tato maska pomohla a verim ze s castym podstrihavanim je na chvilu koniec , aby mi vlasky trosku podrastli. A to Vam nehovorim o mojej uchylke na vlasove produkty , cize masky mam odskusane pozehnane.

Overený zákazník Complete Beauty

Pridané: 2. mája 2017

Zakúpený v Complete Beauty

Ano

Pridané: 4. októbra 2016

Zakúpený v vsetkoprevlasy.sk

• Výborná maska, vlasy zostávajú po použití vláčne a jemné ako hodváb
  • nemá

Výborný produkt

Eva Klimková

Pridané: 18. septembra 2015

• Milujem túto masku. Pre mňa obrovský zázrak
  • NIČ

Nikdy som nemala tak spálené a zničené vlasy ako teraz. Je to kvôli Pallete farbe. Moje vlasy boli bez života - a to doslovne.
Vyskúšala som si objednať profi kozmetiku (nie drogérkovu) a môžem povedať, že to nebol vôbec krok vedľa. Táto maska je pre moje vlasy malý (obrovský) zázrak. Určite odporúčam aj na veľmi silno poškodené vlasy. moje vlasy vyzerajú akoby boli práve ostríhané. Sú zdravé, silné, lesklé a hlavne v celku - žiadne rozštiepené konce. Ako bonus, krásne vonia.
Odporúčam si vlasy prežehliť, aby sa keratín dostal do vlasov poriadne. MILUJEM TÚTO MASKU