Paul Mitchell Tea Tree Scalp Care Anti-Thinning Tonic 100 ml

Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Parfems.sk

Do 3 dní • 1 variantZdarma92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,8 €230 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 7 548 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 93 937 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,98 €97 % • 413 recenziíĎalšie informácie

Objem
100 ml
Určenie
dámske

Produkt nefunguje podľa mojich očakávaní, síce sa mi zlepšila kvalita vlasov (nemala som ich predýchať moc zničené), ale nezustli mi a to už používam takmer mesiac. Rýchlejšie sa z toho mastia vlasy. Vlasy mi z toho podrástli minimálne, tak by mi podrástli aj bez tonika. Čakala som že produkt ktorý stojí kolo 40€ bude mať lepšie výsledky. A celkovo ich rada scalp care používam totiž aj ich šampón a kondicionér.

Typ produktu
tonika
Typ vlasov
pre mastné vlasy
Objem
100 ml
Určenie
dámske

Tonikum pre podporu rastu vlasov Tea Tree Scalp Care od značky Paul Mitch ell je určené pre všetkých, ktorí majú problémy s rednúcimi a vypadávajúcich vlasy. Nielenže stimuluje rast nových vlasov, ale tiež dodáva vlasom potrebnú hustotu a výživu. V neposlednom rade upokojuje namáhanú pokožku hlavy. Výsledkom budú na pohľad silnejšie, plnšie a hustejšie vlasy.

1zákazník odporúča produkt