Nanogen maska Na Rast vlasov 200 ml

masky
Objem
200 ml

• , zakúpené v NANOGEN.SK

Uvedený produkt mi nebol doručený. Maska nebola na sklade.Miesto nej som dostala serum zatial neviem hodnotiť. Prosím ako sa môžem vyjadriť k produktu ked
    som ho neobdržala? polička povinné

• , zakúpené v NANOGEN.SK

super pripravok a super výsledky, vlasy jednoducho po mesiaci použivanie prestali padať!!!

Výborná...

Typ produktu
masky
Objem
200 ml

Profesionálna ošetrujúca maska na riedke a oslabené vlasy

Podporuje zdravý rast vlasov a dodáva im okamžitý objem

Unikátne zloženie podporené dlhoročným výskumom

Upokojuje a vyživuje vlasovú pokožku

Regeneruje vlasy a chráni ich pred poškodením

som ho neobdržala? polička povinné

Výborná...

• , zakúpené v NANOGEN.SK

Tieto produkty používam cca 2 mesiace, zatiaľ sa mi javia ako super, vlasy mi prestávajú padať, uvidím, pri dlhšom používaní.