Milva Huma hydratačná maska 250 ml

Maska s bielym ílom je určená na: Hydratáciu a vyživenie do hĺbky pre každý typ vlasov. Dodáva vlasom lesk, objem a pružnosť, bez zaťažovania vlasov...
Garantovaný nákup z Milva cosmetics s.r.o.

Na sklade • 1 variant2,95 €99 % • 1 399 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma98 % • 1 327 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €1 203 neoverených recenziíĎalšie informácie

pre mastné vlasy
Objem
250 ml

• , zakúpené v TENIFE.sk

Odporúčam je perfektná po použití mám krásne vlasi a ľahko sa rozcesavaju nakoľko som mala problém sa ucesat po umytí vlasov a krásne vonia odporúčam všetkým čo majú nepoddajne vlasy

• , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

• Vôňa.
    • Po aplikácií boli vlasy veľmi mastné.

Nesplnilo moje očakávania.

• , zakúpené v bioruza

Maska je skôr redšej konzistencie, vlasy sa mi nezdali vyživené, čakala som viac od tejto masky...

Typ produktu
masky
Typ vlasov
pre mastné vlasy
Objem
250 ml

Maska s bielym ílom je určená na:

Hydratáciu a vyživenie do hĺbky pre každý typ vlasov.
Dodáva vlasom lesk, objem a pružnosť, bez zaťažovania vlasov silikónmi.

Biely íl v kombinácii s prírodnými olejmi a rastlinnými extraktmi udržuje vlasy zdravé a krásne.
 Použitie: Po umytí šampónom naneste 30-50 ml masky na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Jemne votrite do vlasovej pokožky a rozotrite po celej dĺžke od korienkov až po konečky. Rozčeste vlasy veľkým hrebeňom alebo prstami. Nechajte pôsobiť 15-20 minút a potom dôkladne opláchnite vodou. Pre dlhodobý efekt opakujte raz týždenne.
 Odporúčame:
-Pre vlasy bez objemu a bez lesku,
-Pre suché a vyčerpané vlasy,
-Pre vlasy, ktoré sa lámu.
 Vhodné používať v kombinácii zo šampónom Huma.
Balenie: 250 ml

Skladujte v pôvodnom obale pri 5-25°C mimo dosahu detí.

Produkt nebol testovaný na zvieratách, neobsahuje silikóny.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Cetostearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Prunus Amyglalus Dulcis Oil, Kaolin, Juglans Regina Extract, Propylene Glycol, Urtica Dioica Extract, Betula Alba Leaf Extract, Ceteareth-25, Diazolidinyl Urea, Parfum, Citric Acid, Methylcloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v TENIFE.sk

• , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

• Vôňa.
    • Po aplikácií boli vlasy veľmi mastné.

Nesplnilo moje očakávania.

• , zakúpené v bioruza

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Krásne, hladké vlasy

Ja používam produkt pre uhladenie kučeravých vlasov, a spokojnosť.

• , zakúpené v Chinínová kozmetika

veľmi dobrý