Milva Chinínová voda Forte s rozprašovačom 200 ml

Chinínová voda FORTE s rozprašovačom 200ml   Vysoky obsah (o 40% viac ) chinínu, v chinínovej vode Milva stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast...
Garantovaný nákup z Milva cosmetics s.r.o.

Typ produktu
vody
Typ vlasov
pre mastné vlasy
Objem
200 ml

• , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

Asi pred 6 rokmi mi silno padali vlasy. Vtedy mi kamarátka odporúčala produkty Milva. Nesklamali.

• Kvalitná kozmetika, odporúčam

pre mastné vlasy
Objem
200 ml

Chinínová voda FORTE s rozprašovačom 200ml

Vysoky obsah (o 40% viac ) chinínu, v chinínovej vode Milva stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov, redukuje a výrazne zlepšuje neprirodzenú stratu vlasov.
Chinín je vhodný pre prechodnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu, pre poškodené a zničené vlasy.

Prečo si vybrať tento produkt?
Hlavne ak ide o dlhodobý problém vypadávania vlasov, je lepšie začať silnešími opatreniami. Na začiatok je tento prípravok (podobne ako chinínová voda so ženšenom) vhodnejší než klasická chinínová voda vďaka intenzívnejšiemu pôsobeniu. Rýchlo pomôže obrátiť tendenciu vypadávania vlasov a stimuluje ich rast. Neskôr sa môže nahradiť klasickou chinínovou vodou.
Taktiež, pokiaľ ide o sezónne vypadávanie, je to jednoduché, efektívne a rýchle riešenie problému.
Pokiaľ ide o vlasy, ktoré ťažko znášajú / nepotrebujú časté umývanie ale potrebujú starostlivosť, je to vhodná  a plnohodnotná náhrada šampónov z chinínovej série.
Ak si Vaše vlasy vyžadujú profesionálnu starostlivosť, to je tá pravá vodička pre nich.

Použitie: Aplikovať priamo na pokožku vlasov ku korienkom a jemne vmasírovať. Rozprašovač uľahčuje používanie - stačí 5-6 vstreknutí do korienkov vlasov.
Bez oplachovania.

Skladovanie: Skladovať v originálnom balení pri teplote od 5 -25 stupňov, mimo dosahu detí.

Tento produkt nebol testovaný na zvieratách.

INCI: Aqua, Quinine HCl dihydrate, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, CI17200

Na sklade • 1 variant3,6 €100 % • 914 recenziíĎalšie informácie

• Kvalitná kozmetika, odporúčam

Som spokojná, pri používaní tejto vlasovej vody mi prestali vypadávať vlasy

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,6 €100 % • 914 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

• používam už dlhšie a je naozaj účinná
  • , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

po prvej aplikácii zatiaľ spokojnost

• , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

• Kvalitný produkt za dobrú cenu
  • , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

• Tento výrobok spolu so šampónom mi zachránil vlasy. Strašne mi vypadávali, nakoľko som mala zdravotné problémy. Po používaní mi zhustli a vypadávajú menej. Používam to už dlhodobo a nedám na to dopustiť. Je to úžasné :)

Tvoria sa síce lupiny, ale aj tak by som tento výrobok nemenila. Stačí iba z času na čas použiť šampón na lupiny.

• , zakúpené v Milva cosmetics s.r.o.

• ešte ho nepooužívam dlho, tak sa neviem vyjadriť...
  • , zakúpené v Pilulka.sk

Som spokojná, kupujem ho už dlho asi rok a pomohol.

• Používam zatiaľ krátko