Maxima nook magic argan oil pak maska pre vsetky typy vlasov 1000 ml

masky
Typ vlasov
pre všetky typy vlasov

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Najlepší šampón aký som kedy mala! Používala som ho už cca pred dvomi rokmi a veľmi sa mi vtedy zlepšila kvalita vlasov. Potom som ho cca rok nevedela zohnať, takže som veľmi rada, že je opäť dostupný.

Typ produktu
masky
Typ vlasov
pre všetky typy vlasov

Maxima Nook Magic argan oil pak - maska pre všetky typy vlasov. Maska je ideálna pre všetky typy vlasov, obsahuje arganový olej.  Vlasy vyživuje, robí ich hebkými. Použitie: Aplikujte na mokré, umyté vlasy, po ich celej dĺžke, až po končeky. Nechajte pôsobiť 3-5 minút, potom masku dôkladne opláchnite. Objem: 1000 ml

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v KaderníckyServis.sk