Matrix Total Results Miracle Morpher Kick Up Protein 500 ml

500 ml
Určenie
dámske

• , zakúpené v Bezvavlasy

Tento produkt odporúčam na veľmi poškodené vlasy. Ja si necham posobit tuto proteinovu masku 15 minut. Vysledok je viditeľný aj po prvom použití. Vlasy sú posilnené a lesklé. U mňa TOP produkt!!!! Vyskusala som pripravky od Loreal P. či Kerastase a aj od Alterna. Matrix mi sadol najlepsie.

Typ produktu
Určenie
dámske

Matrix Total Results Pro Solutionist Concetrate Proteins 500 ml

Popis:

Kôra KICK UP PROTEIN obsahuje proteín ktorý sa vstrebáva do vlasového vlákna. Pomáha budovať vnútornú štruktúru tak, že sa napája na iné proteíny. Obnovuje vlasy, ktoré boli oslabené tepelnou úpravou, chemicky poškodené alebo jednoducho vystavené každodenným vplyvom.

Táto starostlivosť preniká do každého prameňa a posilňuje vlasy pridaním silné štruktúry a objemu.

Obsahuje najvyšší možný level proteínov.

Dodáva vlasom štruktúru pre silný dlhotrvajúci objem.

POSTUP: 1. Šampón

• 2. Zázračná kôra: Neoplachujte! OKAMŽITÉ PÔSOBENIE!
  • 3. Balzam: navrstvite NA kôru. 3 MIN. OPLÁCHNITE
  • 4. Zázračný produkt: Záverečná starostlivosť bez oplachovania