L'Oréal Steampod Sérum pre krásne končeky vlasov 50 ml

Nové služby Steampod Pro-Keratin produktov s Pro-keratín technológiou. Prvý profesionálny parný aktivovaný sortiment s Pro-keratín technológiou. Zvláštne parou aktivované...
Doporučená ponuka https://www.cosmetix.sk/

Určenie
dámske
Avokádový olej

• , zakúpené v Vláskom.sk

brutaaaal produkt, mam aj steampod zehlicku, kupila som si serum na zaklade recenzii a teda, uz nic ine nekupim , vlasy omnoho rychlejsie vyzehlene a drzali tvar, ako keby som prave od kadernicky vysla, nikdy som nic lepsie nemala

• , zakúpené v Bezvavlasy

50 ml
Určenie
dámske
Avokádový olej

Nové služby Steampod Pro-Keratin produktov s Pro-keratín technológiou.

Prvý profesionálny parný aktivovaný sortiment s Pro-keratín technológiou.

Zvláštne parou aktivované zložky pro-keratínu vniknú hlboko do vlasu a zregenerujú, opravia a posilnia vlas. 1. Hlbková regenerácia, rekonštrukcia a hydratácia vlasov 2. Neuveriteľné ucelenie končekov vlasov a následné zabránenie ich štiepeniu 3. Ochrana vlasov pred teplom a žehlením.

• Krok 1: Naneste približne 20ml SteamPod vyhladzujúceho, uhladzujúceho krému v závislosti na typ vlasov a citlivosť vlasov. Nanášame na dĺžky vlasov ktoré sú vysušené uterákom.
  • Krok 2: Dajte malé množstvo SteamPod ochranného séra do dlane a naneste na veĽmi zničené vlasy napr. do koncov.
  • Krok 3: Vysušte vlasy na 80%
  • Krok 4: Použite Steampod žehličku Pro-Keratin

• , zakúpené v Bezvavlasy

Vlasy krásne voňajú. Odporúčam som spokojna

vlasom dodá hebkosť

• , zakúpené v Vláskom.sk

• vlasy sa po použití lepšie žehlia a nevyzerajú také zničené
  • , zakúpené v Vláskom.sk

• Vlasom dodáva lesk a vypĺňa ich
    • Spĺňa presne to, čo sľubuje v kombinácii so žehličkou StreamPod
    • Dobrý pomer cena/výkon
    • Ľahká koncistencia
    • Vlasy nezlepuje ani nzaťažuje
  • , zakúpené v Vivantis.sk

Myslela som ze na moje suche draty uz nic nepomoze, po tomto.. akoby som mala vlasy nonstop vyzehlene, leske a jemnucke

• , zakúpené v Vláskom.sk

Používam roky spolu s keratínom na vlasy rovnako som spokojná.

• , zakúpené v Vláskom.sk

• S olejom to netreba preháňať stačí pár kvapiek
    • Po oleji nemam vôbec mastné vlasy
  • , zakúpené v Vláskom.sk

pekne vonia, nie je mastné

• , zakúpené v Vláskom.sk

Odporúčam, za mňa spokojnosť.