L'Oréal Lumino Contrast (Radiance Masque Highlighted Hair) Intenzivní maska pro melírované vlasy 500 ml

Typ produktu
500 ml
Určenie
dámske

• , zakúpené v Notino

• Mám dlhé, farbené, suche a mierne vlnité vlasy, takze najhoršia kombinácia a toto je zatial jediný prípravok po ktorom dokážem vlasy rozčesať a nechlpia sa mi.
  • , zakúpené v Hairstore

• Začala som túto masku používať v lete na čerstvo melírované vlasy a chvíľku trvalo kým zabrala táto sada, ale bezprostredne po použití boli vlasy veľmi hebké a teraz sú už v poriadku.
    • V lete asi skôr sadu na slnkom namáhané vlasy.

Odporúčam.

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

• som kadernicka a balzam na vlasy poznam len celkom amlo a vlasy su fantazia!!!
    • nema chybu!!

doporucujem tento krem na melirovacie vlasy je to nieco fantasticke!!!!!!!!!!!!
    staci dat na vlasy len za maly orech a vlasy su celkom ine na nepoznanie
    kdo to vyskusa uz iny nechce!!

Typ produktu
masky
Typ vlasov
pre farbené vlasy
Objem
500 ml
Určenie
dámske

L'Oréal Professionnel Séria Expert Lumino Nutricerid Contrast Mask je maska s intenzívnou starostlivosťou o melírované vlasy. Obnovuje optimálnu úroveň lipidov vo vnútri vlasového vlákna a poskytuje mu živiny. Posilňuje vlasovú štruktúru, vyhladzuje a rozjasňuje farbu. Vlasové vlákno je vyživované do hĺbky, hodvábne jemné a plné lesku. L'Oréal Professionnel Séria Expert Lumino Contrast Mask obsahuje technológiu Nutricerid, vďaka ktorej účes získava ľahkosť, jas a žiarivosť. Obsahuje UV filtre.

Aktívne látky:

Nutricerid technológia - pôsobí iba na scitlivené vlasy, ostatné nezaťažuje. Obnovuje lipidickej zásobu vlasového vlákna.

Účinky: posilnenie vlasovej štukrtúry prejasňuje farbu vlasy vyživuje

Vhodné pre:

Farbené a melírované vlasy.

Použitie:

Naneste na šampónom umyté vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 3 minúty a potom dôkladne opláchnite. Pre efektívnejší výsledok používajte v kombinácii s ďalšími produktami z tejto rady.

• , zakúpené v Notino

• , zakúpené v Hairstore

• V lete asi skôr sadu na slnkom namáhané vlasy.

Odporúčam.

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

• nema chybu!!

doporucujem tento krem na melirovacie vlasy je to nieco fantasticke!!!!!!!!!!!!
    staci dat na vlasy len za maly orech a vlasy su celkom ine na nepoznanie
    kdo to vyskusa uz iny nechce!!