L'Oréal Expert Vitamino Color AOX Mask 200 ml

• je to jednoducho profesional
    • nemám namietky

perfetto

• , zakúpené v Notino

Masku používam každý deň. Nezaťazuje vlasy, nelepí ich a vlasy sa po ňom pekne lesknú a sú ľahko upravovateľné. Chráni farbu.

Typ produktu
masky
Typ vlasov
pre farbené vlasy
Objem
200 ml
Určenie
dámske

Popis Loréal Expert Vitamino Color AOX Mask 200 ml (nová rada Vitamino Color AOX)

Maska pre ochranu farby a hĺbkovú regeneráciu.

Nové zloženie obsahujúce UV filtre, derivát tokoferolu, pantenol a neohesperidín, pomáha chrániť vlasové vlákno a podporuje žiarivosť farby.

• Účinky: Antioxidačné maska preniká hlboko do vlasu a udržuje farebnú pigmentáciu. Vlasy sú vyživené a farba je oživená.
  • Typ vlasov: Tento produkt je vhodný pre farbené vlasy.
  • Aplikácie: Aplikujte do uterákom vysušených vlasov, nechajte pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.

• zvýrazní farbu vlasov
    • dokonale zregeneruje
    • vlasy sa nádherne lesknú
    • dlho vonia vo vlasoch
    • balenie len tak rýchlo neminiete
    • vynikajúca aj na suché vlasy

Masku na vlasy som najprv skúsila zo vzorky z časopisu.Malý,5 ml kelímok mi vydržal na 4 použitia - mala som vlasy na boba/mikádo presne kde končí brada.Podotýkam,že mám dosť husté,hrubé vlasy,a masky som si nanášala ozaj hojne.
    Po 5 minútach som masku zmyla,upravila ako obvykle - presušenie uterákom,fúkanie okrúhlou kefou.Vlasy sa nenormálne leskli,maska mi krásne zvýraznila farbu (keby nebolo vidieť odrasty,vlasy by vyzerali ako čerstvo nafarbené).A zjemnili sa!!!Nádherne.Vôňa z masky mi nezmizla ani na druhý deň,stále sa leskli.Končeky vlasov taktiež ostali vyživené,čo sa mi pri väčšine masiek na vlasy nestáva.
    Túto masku som si hneď zamilovala,a už mám objednané už druhé toto balenie,na ktoré sa hrozne teším :)
    Odporúčam každému,kto si farbí vlasy,alebo chce zvýrazniť svoju farbu vlasov..Maska je skvelá aj na suché vlasy,dokonale ich zregeneruje,do mesiaca sú aj silnejšie.

• perfektný vonavy
    • ziadne

odporucam

• kvalitné zloženie
    • príjemná nevtieravá vôňa za lesnými jahodami
    • dlhá výdrž, mne vydržala 10 mesiacov
    • super cena

-vlasy uhladí, nezaťaží, expresná aplikácia len 1. minúta
    -vlasy sú po umytí ako od kaderníčky,
    - jemné na dotyk, nerozpýrené a zoceluje končeky vlasov teda eliminuje ich rozdvojenosť
    - ľahké rozčesávanie dlhých vlasov

• je to jednoducho profesional
    • nemám namietky

perfetto

• , zakúpené v Notino

• výborná na regeneráciu, vlasy sú po nej mäkké a hebké, krásne vonia

zatiaľ najlepšia maska z LP

• rýchla,
    • účinna,
    • vlasy sú ľahko rozčesateľné a vyživené
    • stačí male množstvo, preto aj veľmi úsporna
    • ak sa dá ku korienkom, vlasy sa potom rýchlo mastia
    • nemam rada jej vonu, ale mne sa vona produktov Loreal na vlasy aj tak nepaci a napriek tomu mám túto masku už tretí raz
    • nemyslim, že nejako zvlášť ovplyvňuje trvanlivosť farby

som s ňou spokojna a pouzivam ju už dlho
    vyhovuje mojim farbenym, kučeravým vlasom, lebo vyživuje končeky
    neodporúčam ku korienkom, masti vlasy
    vyhovuje mi viac ako výživna maska tejto rady

poživam ju po každom umyti vlasov

• , zakúpené v Notino

používam pravidelne produktk tejto značky
    používaním tohto produktu sa mi veľmi zlepšila kvalita vlasov.

• úžasná vôňa
    • gelová konzistencia
    • vlasy sa lepšie rozčesávajú

oveľa lepšia ako masky v drogérii a keďže nepotrebujeme veľké množstvo prípravku, celkom dlho vydrží, podľa mňa sa oplatí investovať

som absolútne spokojná