L'Oréal Expert Curl Contour Mask 200 ml

Objem
200 ml
Určenie
dámske

Kozmetika L'Oreal ParisL'Oreal Paris Expert Curl Contour MaskMaska pre krásny tvar vlnitých vlasov.Pre dodanie pohybu vlnitých vlasov plných energie a lesku.Vyživuje vlasové vlákno, tvaruje vlny a dodáva lesk.Technológia Loreal Nutripulse ™ kombinácia posilňujúceho bio-mimetického ceramidy.Výťažkov z jadierok hrozna a aktívnych zložiek dodajú vašim vlnitým vlasom lesk, zamatovú hebkosť a výraznou definíciu.Použitie: Aplikujte do umytých a uterákom vysušených vlasov, nechajte pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.

• , zakúpené v BRASTY.SK

• moje kučery držia úplne skvelý tvar
    • vlasy sú zdravšie
    • nezlepené

výborný nákup

• Podla mňa nevhodné na kučeravé vlasy, vlasy sú po maske jemné, ulietané, pramienky sa nedržia spolu čiže sa nemôžu vytvoriť pekné kučierky, namiesto toho ich mám ako slamu bez lesku. Loreal mám veľmi rada, ale táto maska ma poriadne sklamala. Mám kučeravé vlasy, ktoré si farbím na blond a omnoho lepší bol Loreal absolut repair cellular maska alebo od Yves Rocher Regeneračný kondicionér na poškodené vlasy aj spolu so šampónom z tej istej rady.

Bolo to zbytočne vyhodených 15 eur.

• ucinnost
    • neviem

odporucam

• Krasne vonia a robi krasne kucierky
    • Rychlo sa mina

Kvalitny produkt, odporucam

• , zakúpené v Notino

na suche vlnite vlasy je to fajn maska:-)

• perfektný

vážne super

• , zakúpené v Hairstore

Po maske su vlasy vyzivene a jemne.