L'Oréal Elséve Fibralogy maska 300 ml

300 ml
Určenie
dámske

Novinka!

ELSEVE Fibralogy, maska pre jemné vlasy bez hustoty

Sú Vaše vlasy jemné a chýba im objem? Ťažko sa tvarujú do účesu a nedržia požadovaný tvar? Vyskúšajte ELSEVE Fibralogy, ktorý poskytuje expertnú starostlivosť pre jemné vlasy bez hustoty.

Poskytuje kompletné posilnenie vlasového vlákna.

• V čom spočíva tajomstvo Fibralogy?: * viditeľne zosilňuje vlas po každej aplikácii *
  • Vytvára vlasovú hmotu: FILLOXANE preniká do vlasového vlákna a zosilňuje ho zvnútra. * Dlhotrvajúci efekt: Zosilnenie vlasového vlákna je trvalé a s každou ďalšou aplikáciou je väčšie.

Použitie:

Naneste po celej dĺžke vlasov na umyté, ľahko vysušené vlasy a nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Dôkladne opláchnite. Pre výšenie účinku používajte zmiešané s oplachovou kúrou Fibralogy.

• značka

Kupujem si ho pravidelne vlasy sú po umytí krásne jemné lahko rozčesateľné mám dosť zničené vlasy takže na moje prekvapenie aj krásne lesklé čo sa týka objemu som bohužial žiadny extra rozdiel nezaznamenala ale to mi ani neprekáža, čítala som pár recenzii kde sa píše, že nieje vhodný na velmi poškodené vlasy, že potom ostanú suché s tým som sa ja zatial nestretla za m-a má len plus a určite by som ho odporučila.

• , zakúpené v EsoDrogéria

• vlasy sa ľahko rozčesávajú