Kléral Gold Filler sérum pre omladenie vlasov 10 ml

10 ml

• Ziadny efekt

Su lepšie pridukty ....neodporúčam moja skúsenosť s tymto produktom je negatíva

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Vlasy som mala krásne lesklé, vzdušné. Nezávisle od seba mi ich pochválili 3 ľudia.

• výborný rozprašovač
    • veľmi malé balenie - tak na 2-3 použitia podľa dĺžky vlasov

kvalitný prostriedok na vylepšenie kondície zničených vlasov, po aplikácii okamžite cítíť rozdiel, vlasy sú lesklejšie, príjemné na dotyk, určite by som ocenila väčšie balenie - aspoň 50-75 ml, toto maličké vyhovuje ako kabelkové, objednala som už druhýkrát a som spokojná

Typ produktu
séra
Typ vlasov
pre všetky typy vlasov
Objem
10 ml

Kléral Gold Filler - botox sérum pre omladenie vlasov. Botox Volumizing pre Vaše vlasy. Veľmi účinné zloženie s anti-age efektom pre omladenie vlasov a obnovenie vitality. Obsahuje extrakt z 3 druhov sladkovodných a morských rias, ktoré sú veľmi bohaté na dôležité nutričné zložky -antioxidanty, minerály a vitamíny.  Rýchlo dodávajú vlasom potrebnú výživu a obnovia ich energiu.  Kolagén a proteíny podporujú účinok, dodávajú vlasom elasticitu, pevnosť, hebkosť a lesk. Pre všetky typy vlasov. Použitie: Dôkladne premiešajte. Aplikujte do vlhkých alebo suchých vlasov. Neoplachujte. Objem: 10 ml (Foto ilustračné, zmena objemu obalu výrobcom - 10 ml je do cca 3/4 fľaštičky).

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Ziadny efekt

Su lepšie pridukty ....neodporúčam moja skúsenosť s tymto produktom je negatíva

• výborný rozprašovač
    • veľmi malé balenie - tak na 2-3 použitia podľa dĺžky vlasov

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

• po použití sú vlasy jemné
    • obsah fľaše by mal byť 3/4 tak píšu,no môj bol do polovice bohužiaľ

• Vlasy sú jemnejšie