Kérastase Jeunesse Sérum 120 ml

120 ml
Určenie
dámske

• , zakúpené v Notino

• Najlepšie,čo som zatiaľ mal.
  • , zakúpené v Vláskom.sk

Príjemne vonia, vlasy sú po ňom lesklé, príjemné na dotyk, posilnené, dodá aj značný objem, mám veľmi jemné vlasy, takže mi vyhovuje, vôbec ho netreba veľa, aby zase vlasy nesplasli, každý si musí nájsť mieru použitého množstva umernému kvalite svojich vlasov.

• , zakúpené v Vláskom.sk

Tento vyrobok poznam, mam s nim skusenosti a som s nim velmi spokojna.

Typ produktu
120 ml
Určenie
dámske

Kérastase Sérum Jeunesse Omladzujúce sérum na podporu hustoty vlasov 120 ml

Finálna starostlivosť pre každého, kto cíti že je jeho vlasy sú tenké, alebo oslabené, bez objemu a nedržia.

Technológia: STEMOXYDINE® + Anti-OX cellular Stemoxydine® - Pomáha zachovávať hustotu vlasov a pôsobí proti stenšovaniu vlasov.

Anti-OX cellular - komplex antioxidantov vytvorený Kérastase pre ochranu pokožky pred oxidačným stresom, ktorý zpôsobuje predčasnú ztrátu melanínu.

Výsledky:

• Už od prvej aplikácie vlasy vypadajú hustejšie, majú väčší objem a sú lesklejšie od korienkov až ku končekom. •Pomáha vytvoriť ideálne podmienky pro zrodenie nových vlasov.
  • Hustota, objem, lesk, ľahké rozčesávanie
  • Aplikujte raz denne do suchých, alebo umytých a uterákom vysušených vlasov.
  • Rozdeľte vlasy na 5 častí do línií a aplikujte 3-4 streknutia do každej tejto línie priamo na pokožku a vmasírujte.
  • Po tom nastriekajte do dĺžok vlasov
  • VHODNÉ PRE MUŽOV I ŽENY.

balenie: 120 ml

Neumývať

• , zakúpené v Notino

• Najlepšie,čo som zatiaľ mal.

• , zakúpené v Vláskom.sk

Tento vyrobok poznam, mam s nim skusenosti a som s nim velmi spokojna.

• kvalitný výrobok

veľmi kvalitný výrobok

• -padanie vlasov sa obmedzilo
    • -začalo mi vyrastať množstvo nových vlasov

- tento produkt mi odporučila moja kaderníčka
    - padanie vlasov sa obmedzilo
    - začalo mi vyrastať množstvo nových vlasov
    - obal výrobku pôsobí luxusne, ale zároveň je praktický

• , zakúpené v Vláskom.sk

• Naozaj vlasy zahustí. Kombinujem ho s Alpicort F a výsledky vidím.
    • Vôňa produktu mohla byť aj krajšia, ale to je vec subjektívna.

Odporúčam. Vlasy mám hustejšie. Či je to len optický efekt, alebo sú vlasy naozaj silnejšie uvidím neskôr.

• , zakúpené v Vláskom.sk

• moja skúsenosť je, že produkt pomáha.

určite záleží od jedinca, mne produkt zaberá

Som s pripravkom spokojna

• , zakúpené v Vláskom.sk

Produkt som si vybrala na základe reklamy v časopise.
    Užívam ho len krátko, ale mám pocit, že mi účes dlhšie vydrží.

• , zakúpené v NanicVlasy.sk

• Veľmi ľakučký a vlasy sú krásne a zdravé. Super

Veľmi príjemná, ľahučká konzistencia. Nemastí vlasy a krásne vyživuje. Odporúčam