Kérastase Fusio Dose Concentre Oleo-Fusion 12 ml

pre suché vlasy
Objem
12 ml

• , zakúpené v Vláskom.sk

Produkt som používala dlhodobo, dvakrát z eshopu, pomimo vždy v kaderníctvo, a raz z vášho eshopu. Neviem co sa stalo ale balenie prišlo polovičné , predtým sa mi to nestalo, a produkt som na vlasoch necítila ani vôňou ani ľahkosťou vlasov po aplikácii. Stalo sa mi to prvý krát preto ma to mrzí nakoľko to nieje najlacnejšie keďže to je jednorazove...ostatne produkty dodanie 100%

• , zakúpené v Vláskom.sk

• Spokojnost, vyriesi problem bez zatazenia vlasov alebo nadbytocneho premastenia

Typ produktu
kúry
Typ vlasov
pre suché vlasy
Objem
12 ml

Intenzívne ošetrenie pre suché vlasy s Nutri - Huile System. Používa sa s Kérastase Fusio Dose Booster alebo aj samostatne.

Použitie: 1. Odklopte viečko z fľaštičky Concentré. 2. Nasaďte aktivátor (booster) na hrdlo fľaštičky Concentré. 3. Pridajte aktivátor do ampulky 4. Pretrepte pre dokonalé zmiešanie oboch zložiek. 5. Zložte aktivátor a nasaďte aplikátor.

Aplikácia: 1. Pomocou rozprašovača aplikujte na umyté uterákom vysušené vlasy prameň po prameni zo vzdialenosti 5-10 cm a vmasírujte. 2. Nechajte pôsobiť 5 minút. 3. Dôkladne opláchnite.

Aplikátor nie je súčasťou. Odporúčame zakúpiť si set Fusio dose Home Lab v ktorom nájdete 4x booster + aplikátor.

Pre intenzívnejší účinok odporúčame k fľaštičke Concentré použiť Kérastase Booster - aktivátor. Fľaštičku Concentré možno kombinovať s rôznymi aktivátormi.

Ako si správne vybrať ampulku a aktivátor? Pomôže vám obrázok technického listu. Nachádza sa pod produktom.

1zákazník odporúča produkt