Kérastase Elixir Ultime Oléo-Complexe ochranný olej 125 ml

125 ml
Určenie
dámske

• , zakúpené v Notino

• Nezaťažuje vlas. Dodáva vlasom svieži a lesklý vzhlad . Príjemná vona.
  • , zakúpené v NanicVlasy.sk

• - príjemna vôňa
    • - vlasy sú jemné a lesklé
    • - cena

Vlasy som mala veľi suché , po prvom použití sa mi vlasy zdajú jemnejšie a lesklé.

• príjemná vôňa, nemasnejú z neho vlasy

Určenie
dámske

Kozmetika Kerastase

Kérastase Elixir Ultime

Zušľachťujúca olejová vlasová starostlivosť.

Kérastase prináša výnimočnú zmes štyroch vzácnych olejov z kamélie, arganu, kukurice a pracaxi pre okamžitú premenu vašich vlasov.

Jediná kvapka ELIXIR ULTIME premení každé vlasové vlákno vo vzdušný, ľahký hodváb.

Vlasy sú zregenerované a chránené.

Sú poddajné, hebké a žiaria oslňujúcim leskom.

Vhodné pre všetky typy vlasov.

• Použitie: 5 variantov aplikácie:
  • 1) Očisťujúca a vyživujúca starostlivosť pred umývaním vlasov: Aplikujte malé množstvo ELIXIR ULTIME do suchých vlasov a vlasovej pokožky, potom umyte vlasy šampónovou starostlivosťou. Pomáha odstrániť nečistoty a dodáva hĺbkovú výživu. Vlasy sú hebké, lesklé a nezaťažené. Vhodné pre jemné i silné vlasy.
  • 2) Intenzívna starostlivosť: Použite ako neoplachjúcu intenzívnu starostlivosť v čase, kedy vlasy potrebujú viac výživy. Aplikujte dve kvapky ELIXIR ULTIME rovnomerne na strednú dĺžku a končeky uterákom vysušených vlasov a upravte vlasy ako obvykle.
  • 3) Pre ľahké fúkanie: Ak aplikujete dve kvapky ELIXIR ULTIME do dĺžok a končekov vlasov pred fúkaním, táto starostlivosť vlasy vyživí a uľahčí ich úpravu. Prežite okamžitú premenu vlasov a zjednodušte si skrášľujúci rituál starostlivosti o Vaše vlasy.
  • 4) Finálna starostlivosť: Samotná kvapka pomôže zdokonaliť posledné detaily Vášho účesu a skrotiť nepoddajné vlasy. Zahaľte sa do oslnivého lesku a zjednoťte vlasové vlákno po celej jeho dĺžke.
  • 5) Kedykoľvek počas dňa: Vynikajúci pre nepoddajné alebo suché vlasy, ktoré potrebujú dodatočnú kontrolu a výživu v priebehu dňa. Stačí jedna kvapka a Vaše vlasy budú upravené presne podľa Vašich predstáv.

• , zakúpené v Notino

• Nezaťažuje vlas. Dodáva vlasom svieži a lesklý vzhlad . Príjemná vona.
  • , zakúpené v NanicVlasy.sk

• - príjemna vôňa
    • - vlasy sú jemné a lesklé
    • - cena

• príjemná vôňa,
    • stačí malo
    • vlasy hneď vyzerajú zdravšie
    • asi len ta cena

celkovo som spokojná s výrobkom :)

• príjemná vôňa, nemasnejú z neho vlasy

príjemná vôňa, nemasnejú z neho vlasy ,ale očakávala som lepší efekt

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Skvelý pre suché vlasy široké využitie na mokré aj suché vlasy,na regeneráciu aj úpravu vlasov

Odporúčam najmä na suché vlasy

• Super na suche vlasy,odporucam

Kupu nelutujem,mala som uz 100olejcekov...ale ziaden ma takto neocaril ako tento.Mam velmi suche vlasy,ale po tomto zazraku su opat jemne :)...super ostavam mu verna..Natalia

• - lesklé a konečne vyživené vlasy
    • - jediný prípravok z mnohých, ktoré mi vlasy dal dokopy
    • - nič

Po prečítaní samých kladných recenzií som sa aj ja rozhodla dať tomuto olejčeku šancu a neľutujem. Konečne mám normálne, vyživené, lesklé vlasy a moje končeky sú už neni také zničené a rozštiepené ako predtým.

• , zakúpené v Vlasovakozmetika.sk

super