Kallos Jasmine maska pre suché a poškodené vlasy (Nourishing Hair Mask) 1000 ml

1000 ml
Určenie
dámske

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Ja veľmi rada striedam výrobky od kadernickehoservisu a môžem tu napísať že zo všetkými vyrobkami čo som si obj..veľmi som spokojná,,veľmi dobre sú ceny a maska má príjemnu vôňu,,moje vlasy sa po maske ľahko rozčesavajú..

• Je super

Určenie
dámske

Maska pro suché a poškozené vlasy1Kozmetika Kallos

Kallos Jasmine Nourishing Hair Mask

Maska pre suché a poškodené vlasy.

Vyživujúca maska na vlasy s jazmínom, pre suché a namáhané vlasy.

Zanecháva vlasy hodvábne a lesklé.

Použitím: Aplikujte na umyté, a uterákom vysušené vlasy, nechajte 5 - 10 min pôsobiť a dôkladne opláchnite.

• Je super
  • , zakúpené v Notino

Cena a kvalita

• , zakúpené v Jedenklik.sk

dobrá cena vlasy sú bohatšie na objem

• , zakúpené v InterStore.sk

priemerna maska

• milujem tuto masku vlasy su jemne hebke žiadne uzliky sa nerobia uplne sa ľahko rozčesavaju použivam masku aj kondicioner a mam vlasy kučerave nespratne po tomto produkte mi prestaly vypadavať vlasy a stratili sa lupiny
    • nema žiadne -

oplati sa odskušať za takuto nizku cenu zamilujete si to odporučam vyskušať

• - vlásky nádherne voňajú
    • - lesklé
    • - jemné na dotyk
    • - ľahko sa rozčesávajú
    • - obsahuje dimethicon

s výrobkom som spokojná, veľké balenie super cena, vlasy sú po umytí kráasne lesklé a jemné na dotyk

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Produkt ozivuje vlasy a su po nom lahko rozcesatelne.Velmi dobre balenie.Tento produkt by som odporucila aj druhym zakaznikom,