Hristina vlasová maska pre suché vlasy s ľanom, kokosom a jojobovým olejom 200 ML

Vlasová maska bohatá na ľanový, jojobový a kokosový olej. Vyživuje vlasy, chráni pred lámaním a rozstrapkaním končekov vlasov. Pre maximálnu lesk, vitalitu a pružnosť. BEZ CHÉMIE!...
Doporučená ponuka MojaLekáreň.sk

Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 974 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Typ produktu
oleje
Objem
200 ml

• Zloženie
    • Vôňa
    • Menšie balenie

Ešte som masku použila len dvakrát. Zloženie má výborné, vonia jemne a pekne. Po prvom použití som rozdiel nevidela, ale po druhom sa mi maska úplne vpila do vlasov, takže konečne nie sú suché a neodstávajú ako anténky(nie sú krepovité). Ja som masku nechala pôsobiť 30 minút. Je naozaj veľmi výživná, treba ju dobre vymyť, mne trochu ostala vo vlasoch. Ale vlasy konečne naviazali vlhkosť a nie sú už také vysušené a krepovité( pred rokom a pol som farbila chemickou farbou, takže vlasy mám v štádiu regenerácie ešte). Maska neobsahuje žiadne silikóny, ktoré obsahuje väčšina šampónov a kondicionérov a ktoré môžu vlasom uškodiť( ja ich už na vlasoch nechcem). Mám veľmi dlhé vlasy a myslím, že túto masku určite budem používať.

• , zakúpené v hristina

• Vlasy sú po tejto maske hebké a voňavé, určite odporúčam!

• krásna vôňa

Maska na vlasy má veľmi príjemnú vôňu kokosu, no zatiaľ ju používam len krátko tak neviem zhodnotiť či pomáha na suché vlasy.

Typ produktu
oleje
Objem
200 ml

• Zloženie
    • Vôňa
    • Menšie balenie

• , zakúpené v hristina

• Vlasy sú po tejto maske hebké a voňavé, určite odporúčam!

• krásna vôňa

• jemný