Hristina vlasová maska na farbené vlasy s jojobou 200 ml

Doporučená ponuka MojaLekáreň.sk

Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 563 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

Typ produktu
masky
Typ vlasov
pre farbené vlasy
Objem
200 ml

• , zakúpené v hristina

• Konečne som našla produkt pre moje vlasy z hodvábnym proteínom, najlepšia maska pre mňa, a to som už mala masy aj za 20 eur, takže top!!!

Typ produktu
masky
Typ vlasov
pre farbené vlasy
Objem
200 ml

Vlasová maska obohatená o jojobový olej a hodvábny proteín. Pomáha chrániť farbené vlasy a obnovovať ich farbu. Bohatá i na kokosové, kakaové a bambucké maslo a avokádový olej.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v hristina