Garnier Fructis výživný olej pro vlasy vystavené horku Miraculous Oil 150 ml

150 ml
Určenie
dámske

• , zakúpené v Notino

• Výborný olej, vlasy sú po ňom krásne, hebké.
  • , zakúpené v Notino

Veľmi dobrý pripravok pre suché vlasy som maximálne spokojná používam ho už 5rokov

Typ produktu
150 ml
Určenie
dámske

Fructis Miraculous Oil Brushing Express - Olej pre tepelnú úpravu vlasov

• chráni vlasy počas fénovania, žehlenia alebo kulmovania
  • s obsahom arganového oleja
  • vyživuje vlasy
  • dodá hebkosť
  • chráni vlasové vlákna
  • pre tepelnú úpravu vlasov
  • až do 230 ° C
  • skracuje čas sušenia vlasov až na polovicu
  • uľahčuje rozčesávanie
  • proti štiepeniu končekov
  • zanecháva vlasy hebké a lesklé
  • vhodné pre všetky typy vlasov

Použitie:

Aplikujte na suché alebo vlhké vlasy a potom upravte pomocou fénu alebo žehličky.

• , zakúpené v Notino

• Výborný olej, vlasy sú po ňom krásne, hebké.
  • , zakúpené v Notino

• Nic lepsie som na vlasy pod kulmu ani zehlicku nemala odporucam

Perfektny produkt

• pekne vonia
    • obsahuje arganový olej
    • neobsahuje toľko silikónov
    • vlasy zľahčí,zjemní
    • lesk
    • vlasy vysuší rýchlejšie
    • jednoduchšia úprava

P dlhom váhaní som si zakúpila tento olejček,presvedčilo ma zloženie - neobsahuje toľko silikónov,obsahuje arganový olej,ktorý je v zozname ingrediencií na 3 mieste,čiže je ho tam dosť :)
    Tešila som sa na prvú aplikáciu - na vlhké vlasy pred fénovaním.Vlasy som naozaj rýchlejšie osušila,ani som sa nestihla spamätať.Olejček som si do vlasov votrela aj pred žehlením,a viac do končekov,tie sa mi totiž zvyknú vykrúcať.Žehlenie?Krása.Nemusela som toľkokrát žehličkou prechádzať po pramienkoch,ostali krásne rovné!!!Lesklé,voňavé.
    Bola som prekvapená,že olejček je až taký fajný.Na olejček z drogérie...pritom aj v drogérii patrí medzi tie lacnejšie!
    Určite ho odporúčam vyskúšať každému,za tú cenu je neuveriteľne dobrý.Olejček sa nemusí aplikovať len pred úpravou,na vyživenie vlasov si ho môžete votrieť hocikedy.Len pozor na množstvo,keď si dáte priveľa,vlasy vám rýchlo zmastnejú.Najlepšie je pred fúkaním si votrieť len dávku,a potom,pred prípadným žehlením podľa potreby vlasov,najlepšie od polovice,či len do končekov.Mne pri alikácii do celej dĺžky vlasy spľasli,samozrejme :)