Garnier Fructis maska Olive + Mythique ​​300 ml

300 ml
Určenie
dámske

• , zakúpené v Notino

Som veľmi spokojná. Mám dlhé, vysušené a lamajúce sa farbené vlasy. Od kedy túto masku používam mám vlasy pekné, hodvábne na dotyk. Používala som drahé šampóny a masky a nič mi nepomohlo.

Typ produktu
masky
Typ vlasov
pre suché vlasy
Objem
300 ml
Určenie
dámske

Maska na vlasy Garnier Botanic Therapy Olive predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou.

Vlastnosti:

• regeneruje vlasy po celej ich dĺžke
  • intenzívne hydratuje
  • vlasy sú hebké na dotyk
  • posilňuje vlasové vlákna

Použitie:

Aplikujte na vlhké, šampónom umyté vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť podľa času uvedeného na obale a potom dôkladne opláchnite.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Notino