Dr. Santé Coconut maska na suché vlasy s výťažkami kokosa 1000 ml

Dr. Santé Coconut Hair maska na vlasy s výťažkami kokosa pre suché a lámavé vlasy Extra zvlhčenie Obnova a lesk Rada Coconut Hair je založená na cenných vlastnostiach...
Doporučená ponuka EsoDrogéria

Na sklade • 1 variant2 €97 % • 1 941×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma95 % • 129×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €91 % • 868×recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,89 €97 % • 436×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 94 186×recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Značka
Objem
1000 ml

Vlasy su po ňom super, prekvapil ma nad očakávanie. Určíte odporúčam

• , zakúpené v Notino

• Super na suché vlasy.Kupila som už druhý krát.

Nič

• , zakúpené v VITANELLA

produkt som si vybrala na základe reklamy na face.
    zatiaľ som vyskúšala len 1x, som spokojná

Objem
1000 ml

Extra zvlhčenie

Obnova a lesk

Rada Coconut Hair je založená na cenných vlastnostiach prírodného kokosového oleja. Jeho intenzívne hydratačné vlastnosti obnovujú vlasy a zabraňujú ich rednutiu a poškodeniu. Ľahký kokosový olej obalí každý prameň vlasov, vyhladzuje šupinky, dodáva lesk a hodvábnosť. Unikátny pomer aminokyselín robí vlasy odolnejšími a pružnejšími, zlepšuje ich vzhľad a stav. Vlasy sú jemné a hodvábne. Zníži lámavosť vlasov.

• intenzívna hydratácia vlasov
  • Mäkkosť vlasov
  • Žiarivý lesk

Maska zabezpečuje intenzívnu výživu oslabených, poškodených, nadmerne suchých vlasov. Dodáva vlasom zdravý vzhľad. Kokosový olej sa skutočne stará o pokožku hlavy. Pravidelné používanie masky pomáha obnoviť vlasy.

Objem: 1000ml

Vlasy su po ňom super, prekvapil ma nad očakávanie. Určíte odporúčam

• , zakúpené v Notino

• Super na suché vlasy.Kupila som už druhý krát.

Nič

• , zakúpené v VITANELLA

produkt som si vybrala na základe reklamy na face.
    zatiaľ som vyskúšala len 1x, som spokojná

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Nádherná vôňa
    • Vlasy sú po použití jemné a lesklé