Brazil Keratin Keratin Beauty For Home 150 ml

Doporučená ponuka Bezvavlasy

Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 93 463 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,96 €96 % • 299 recenziíĎalšie informácie

• kvalita za dobrú cenu, krásne vonia

kvalita za prijateľnú cenu na použitie doma, odporúčam

• -aplikacia bola jednoducha
    • -vlasy su uz treti den jemne a hladke na dotyk, nelietaju
    • -po aplikacii som pouzila aj kondicioner s keratinom a myslim, ze ucinok sa znasobil

vyrobok sa mal zazehlit a aspon 24 hodin neumyvat. zehlenie som vyskusala na malom prameni a rozhodla sa to len vysusit fenom. Kedze mi vlasy prisli dost mastne a nevedela som si predstavit takto stravit celu dobu, umyla som ich keratinovym samponom a naniesla kondicioner. neviem aky ma byt vysledok po 24 hodinach, avsak s tymto som velmi spokojna.
    Odporucam

• , zakúpené v Complete Beauty

• Ochranene vlasy, pekny vzhľad.
    • Po zmyvani sa vlasy vlnili a mali byt rovne. Vysoka cena.

Ak chcete vlasy rovne ako vyzehlene rozhodnite sa pre iny keratin.

Typ produktu
Určenie
dámske
Uľahčenie rozčesávania
Keratín

Vlasová kúra BRAZIL KERATIN Beauty Home 150 ml: Vlasová kúra BRAZIL KERATIN Beauty Home je špeciálny omladzujúci vlasová kúra s keratínom pre regeneráciu a usmernenie vašich nepoddajných vlasov. Je vyrobená podľa brazílskej receptúry a jej unikátne zloženie poskytuje vašim vlasom nadštandardnú starostlivosť. Po použití tejto vlasovej kúry budú vaše vlasy dokonale uhladené a spevnené. Navráti sa im prirodzený lesk, perfektné pružnosť a budú sa lepšie rozčesávať. Vlasy budú po aplikácii tejto jedinečnej kúry hebké, hydratované a vďaka keratínu dokonale ošetrené a vyživené. Rýchle zlepšenie kvality a prirodzenej krásy vašich vlasov spolu s príjemnou nevtieravou vôňou zaistí to, že sa budete k používaniu tejto vlasovej kúry radi a často vracať. Doprajte si kvalitný prípravok pre krásne a zdravé vlasy! Aktívne látky: Keratín vlasy ošetruje, vyživuje a hydratuje. Typ vlasov: Poškodené a nepoddajné vlasy bez lesku. Použitie: Vlasy dôkladne umyte čistiacim šampónom, najlepšie z rovnakej rady. Dôkladne opláchnite vodou a vysušte uterákom. Kúru nanášajte pol centimetra od pokožky hlavy. Vlasy prečešte hrebeňom s jemnými zubami, aby sa docielilo rovnomerné aplikácie prípravku. Vl

Na sklade • 1 variant2,3 €95 % • 3 502 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,2 €92 % • 431 recenziíĎalšie informácie

• Vôňa
    • Účinnosť

Hľadala som lacnejšiu variantu keratínu, a táto kúra spĺňa všetky moje požiadavky. Vlasy super voňajú a už po prvom použití vidieť výsledky, vlasy sú rovnejšie, poddanejšie a menej vysušené, určite tento produkt odporúčam.

• kvalita za dobrú cenu, krásne vonia

kvalita za prijateľnú cenu na použitie doma, odporúčam

• -aplikacia bola jednoducha
    • -vlasy su uz treti den jemne a hladke na dotyk, nelietaju

Odporucam

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant5,2 €92 % • 431 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Complete Beauty

• Ochranene vlasy, pekny vzhľad.
    • Po zmyvani sa vlasy vlnili a mali byt rovne. Vysoka cena.

Ak chcete vlasy rovne ako vyzehlene rozhodnite sa pre iny keratin.