Brazil Keratin 100% argánový olej 50 ml

• , zakúpené v Complete Beauty

• Som spokojná s výberom
  • , zakúpené v TENIFE.sk

• super

Nikdy som nemala tak spálené a zničené vlasy ako teraz. Je to kvôli Pallete farbe. Moje vlasy boli bez života - a to doslovne.
    Vyskúšala som si objednať profi kozmetiku (nie drogérkovu) a môžem povedať, že to nebol vôbec krok vedľa. Tento olejček je pre moje vlasy malý zázrak. Určite odporúčam aj na veľmi silno poškodené vlasy. moje končeky vyzerajú akoby boli práve ostríhané. Sú zdravé, silné, lesklé a hlavne v celku - žiadne rozštiepené konce. používam ho na suché vlasy pred umytím, tak cca pol hod pred. Neodporúčam ho dávať na umyté suché vlasy. nie veľmi vonia.

Typ produktu
Určenie
dámske
Keratín
Arganový olej

Arganový olej sa pre svoje jedinečné a blahodárne účinky používa už po stáročia. Olej sa získava z plodov arganových stromov, ktoré rastú v slnečnom Maroku a právom je nazývaný "Marocké zlato". 100% čistý za studena lisovaný prírodný arganový olej vyniká omladzujúcimi účinkami, hydratuje, regeneruje a vypína pokožku. Zlepšuje stav citlivej, začervenanej a šupinatej pokožky. Intenzívne regeneruje a hydratuje suché vlasy.

Obsahuje vysoké množstvo aktívnych látok, ako sú esenciálne mastné kyseliny, vitamín A, E a F, kyselina linolová, flavonoidy a karotenoidy. Arganový olej sa využíva v oblasti kozmetiky, estetickej medicíny a zároveň aj ako prostriedok na liečbu mnohých problémov.

• Vitamín A, E a F: Hydratačné a vyživujúce účinky, obnovujú poškodenú štruktúru vlasov.
  • Kyselina linolová: Hydratuje vlasovú pokožku, zamedzuje vypadávanie vlasov.
  • Flavonoidy a karotenoidy: Silné antioxidačné účinky, stimulujú rast vlasov.

Na sklade • 1 variant2,3 €95 % • 3 530 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,96 €96 % • 301 recenziíĎalšie informácie